Informacje o PT Dental

Centrum medyczne PT Dental

Witamy na stronie internetowej Centrum Medycznego PT Dental. Oferujemy szeroki zakres leczenia stomatologicznego w miłej atmosferze z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i materiałów. Wykwalifikowany lekarz stomatolog zadba o Państwa dobre samopoczucie w drodze po piękny uśmiech. Małych pacjentów zapraszamy na bezstresowe seanse w kolorowym pokoju w towarzystwie ulubionych bajek (DVD). Nagrody po wizycie u stomatologa zwieńczają miły pobyt w gabinecie dentystycznym.

Cetrum medyczne PT Dental to nie tylko dentysta. Estetyczny wygląd to nie tylko piękny uśmiech, to także zdrowe, młodo wyglądające ciało:

  • Sprawdzenie stanu zdrowia zapewnimy Państwu poprzez badania laboratoryjne. W naszym Centrum Medycznym znajduje się Punkt Pobrań krwi (i innych materiałów biologicznych) renomowanego Laboratorium Medycznego Luxmed z Lublina - bardzo szeroki zakres wykonywanych badań, wyniki badań podstawowych dostępne w Centrum już w tym samym dniu od godz. 18.00 lub on-line.
  • Nasza placówka proponuje również konsultacje i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej – modelowanie twarzy, wygładzanie zmarszczek i bruzd, usuwanie przebarwień, redukcję tkanki tłuszczowej i celulitu, fotoodmładzanie i wiele innych. Szczególnie polecamy Endermologię - nieinwazyjną metodę liftingu i modelowania sylwetki oraz zabiegi laserem E-light i falami radiowymi (RF-radiofrekwecja).
  • Jeżeli macie Państwo defekt skóry w postaci znamion, brodawek itp. chirurg onkolog po zweryfikowaniu zmiany dermatoskopem, zaproponuje jej usunięcie metodą radiofrequency.
Aby uniknąć oczekiwania w kolejce prosimy o telefoniczne umawianie wizyt

PT DENTAL

Oferujemy szeroki zakres leczenia stomatologicznego w miłej atmosferze z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i materiałów.

Kontakt

ul. Ks.Wł. Sedlaka 4/6/8, Radom
09:00 - 20:00
48 363 33 60
Leczymy dzieci

"Małych pacjentów zapraszamy na bezstresowe seanse w kolorowym pokoju w towarzystwie ulubionych bajek. Nagrody po wizycie u stomatologa zwieńczają miły pobyt w gabinecie dentystycznym."