ozonoterapia

Ozonoterapia

W naszym Gabinecie wczesna próchnica zębów jest wykrywana za pomocą lasera Diagnodent. ozonoterapia fotkaTym urządzeniem można zaobserwować ogniska demineralizacji szkliwa i początkowe stadia próchnicy tzn. plamy próchnicowe na powierzchniach gładkich i w bruzdach zębów, zanim pojawi się ubytek. Wczesne wykrycie próchnicy zębów jest bardzo ważne, ponieważ zmiany chorobowe na tym etapie można usunąć łatwo i bezboleśnie – za pomocą ozonu.

Ozonoterapia eliminuje bakterie powodujące próchnicę dzięki silnym właściwościom utleniającym ozonu. Zabieg z użyciem urządzenia (...) jest bezbolesny, krótkotrwały i bardzo efektywny. Ozon jest podawany tak jak np. powietrze z dmuchawki. Ozonoterapia jest bezstresowym sposobem leczenia wczesnej próchnicy, a nawet niewielkich ubytków u osób wrażliwych i dzieci.

Ozon można także wykorzystywać przy leczeniu:

  • trudno gojących ran pozabiegowych i poekstrakcyjnych,
  • zapalenia kącików ust
  • aft, opryszczek
  • stanów zapalnych przyzębia

PT DENTAL

Oferujemy szeroki zakres leczenia stomatologicznego w miłej atmosferze z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i materiałów.

Kontakt

ul. Ks.Wł. Sedlaka 4/6/8, Radom
09:00 - 20:00
48 363 33 60
Leczymy dzieci

"Małych pacjentów zapraszamy na bezstresowe seanse w kolorowym pokoju w towarzystwie ulubionych bajek. Nagrody po wizycie u stomatologa zwieńczają miły pobyt w gabinecie dentystycznym."