Endormologie

Endormologie®

REGULARNE ĆWICZENIA, ZBILANSOWANA DIETA, PROGRAMY ODCHUDZAJĄCE ..... ZROBIŁAŚ JUŻ WSZYSTKO ABY POZBYĆ SIĘ ZBYT OBFITYCH KSZTAŁTÓW, A EFEKTÓW NIE WIDAĆ?
Teraz jest sposób:
  • jedna z najbardziej poszukiwanych i najlepiej rozpoznawalnych metod walki z cellulitem i kształtowania sylwetki
  • jedyna, naturalna, nieinwazyjna i skuteczna metoda oddziałująca na lokalne otłuszczenia oporne na dietę i gimnastykę (brzuch, pośladki, uda)
  • poprawa wyglądu ciała po ciąży
  • nowoczesne uzupełnienie fizykoterapii i odnowy biologicznej dla sportowców i ludzi aktywnych

Badania kliniczne wykazały, że zabiegi metodą endermologii uaktywniają lipolizę w komórkach tłuszczowych, rozbijają grudki tłuszczu, stymulują fibroblasty do produkcji naturalnego kolagenu, pomagają w globalnym wzmocnieniu tkanki łącznej, a co za tym idzie ogólnego stanu skóry.

Lipomassage®

zabiegi na ciało

  • Zabiegi estetyczne
  • Zabiegi terapeutyczne
  • Zabiegi sportowe

Liftmassage®

zabiegi na twarz, szyję, dekolt i biust, w100% naturalna technika głębokiego liftingu, odmłodzenia i ujędrnienia skóry

  • Zabiegi estetyczne

Technika zabiegu

Technika zabiegu endermologii polega na unikalnym, opatentowanym procesie: dwie elektronicznie sterowane rolki umieszczone w hermetycznej komorze działają w połączeniu z podciśnieniem. Podciśnienie tworzy fałdę skórną, która jest zwijana przez pierwszą, a rozwijana przez drugą rolkę. Aby osiągnąć pełną mobilizację tkanki rolki poruszają się wewnątrz głowicy nie tylko ruchem obrotowym wokół własnej osi, ale również względem siebie zgodnie ze stanem skóry i intensywnością zabiegu. Proces ten jest wspomagany ciągłym lub rytmicznym podciśnieniem. Technika LPGTM dzięki 55 programom umożliwia tworzenie ponad 300 rodzajów fałdy skórnej.

Zabiegi wykonywane są w serii. Aby uzyskać optymalne rezultaty proponujemy 10-20 zabiegów wykowywanych początkowo dwa razy w tygodniu, a następnie raz w tygodniu.

Każdy zabieg trwa 35minut i obejmuje twarz, szyję, dekolt, biust lub pozostałe części ciała.

W celu zapewnienia maksymalnego komfortu masaż wykonywany jest przez specjalny kostium, który zapewnia optymalną moc zabiegu i daje możliwość płynnych manewrów na ciele.

Wyniki jakie daje Endermologia można dokumentować pomiarami i zdjęciami wykonanymi przed i po serii zabiegów.

W czasie trwania kuracji zalecane jest przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania, lekka gimnastyka i w celu uzyskania pełnego efektu drenującego wypijanie 2,5l wody dziennie.

Zabiegi są bardzo przyjemne, uwalniają od napięć i powodują relaks, są adresowane zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn.

Ochrona patentem daje pewność, że Endermologia® jest tylko jedna i mogą ją wykonywać tylko oryginalne aparaty LPGTM. Nazwa metody, technik i aparatów to zastrzeżone znaki towarowe.


PT DENTAL

Oferujemy szeroki zakres leczenia stomatologicznego w miłej atmosferze z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i materiałów.

Kontakt

ul. Ks.Wł. Sedlaka 4/6/8, Radom
09:00 - 20:00
48 363 33 60
Leczymy dzieci

"Małych pacjentów zapraszamy na bezstresowe seanse w kolorowym pokoju w towarzystwie ulubionych bajek. Nagrody po wizycie u stomatologa zwieńczają miły pobyt w gabinecie dentystycznym."